Вибрационо сито POWERSCREEN Chieftain 1400

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка POWERSCREEN
Модел Chieftain 1400
Тип вибрационо сито
Година на производство 2003
Локација Ирска
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JL26316
Опис
Капацитет 250 т/ч
Мотор
Марка Deutz 1012
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Powerscreen 1400 Chieftain two deck screen for sale
Year of manufacture is 2003.
Deutz 1012 Engine
Fitted with live head
Screenunit 4 – bearing 3.3m x 1.5m (11’ x 5’)
Capacity: 250 tph
condition: Good
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи