Вибрационо сито POWERSCREEN CHIEFTAIN 1400

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/19
PDF
139.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка POWERSCREEN
Модел CHIEFTAIN 1400
Тип вибрационо сито
Година на производство 2017
Работни часови 2856 м/ч
Нето тежина 28900 кг
Локација Италија Cuneo
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 3087
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
VAGLIO A TRE SELEZIONI
CERTIFICATO CE
MANUALE USO E MANUTENZIONE
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
вибрационо сито Cams UTM1000 Cams UTM1000 130.000 € Вибрационо сито 2019 350 м/ч Италија, Roma
вибрационо сито McCLOSKEY S190-2D McCLOSKEY S190-2D цена на барање Вибрационо сито 2018 20 м/ч Италија, Cuneo
вибрационо сито POWERSCREEN 1000 Maxtrak POWERSCREEN 1000 Maxtrak 221.200 € Вибрационо сито 2016 3000 м/ч Обединето Кралство, Billingham