Вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA30D

PDF
PDF
15.000 US$
Нето цена
≈ 13.150 €
17.550 US$
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка DYNAPAC
Модел CA30D
Тип вибрационен валјак за земја
Година на производство 10/2015
Прва регистрација 2015-10
Работни часови 3200 м/ч
Нето тежина 13000 кг
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID WP15972
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Техничкиот преглед важи до 2023-11
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Англиски
DYNAPAC CA30D Used road roller for sale
Machine Runs & Works Great
100% Ready to work
Sweden Made 
Located in Shanghai China
Excellent Working Condition


Maybe the price here is not so exactly,pictures also not enough,
If want more information or pictures, please feel free to contact
me as following any time in 24hrs:

Imo/ Whats App: покажи контакти

Mobile: покажи контакти (Wechat/покажи контакти/ skype)<покажи контакти />
Email:покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA301D DYNAPAC CA301D 15.500 US$ Вибрационен валјак за земја 09/2015 3250 м/ч Кина, Shanghai
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA301D DYNAPAC CA301D 15.000 US$ Вибрационен валјак за земја 11/2016 2500 м/ч Кина, Shanghai
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA251D DYNAPAC CA251D 13.000 € Вибрационен валјак за земја 06/2016 1500 м/ч Кина, Shanghai
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA30D DYNAPAC CA30D 15.000 US$ Вибрационен валјак за земја 10/2014 3250 м/ч Кина, Shanghai
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA30D DYNAPAC CA30D 12.500 US$ Вибрационен валјак за земја 10/2015 3250 м/ч Кина, Shanghai
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA30D DYNAPAC CA30D 14.500 US$ Вибрационен валјак за земја 10/2017 2500 м/ч Кина, Shanghai