Вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D

PDF
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 2
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 3
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 4
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 5
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 6
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 7
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 8
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 9
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 10
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 11
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 12
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS583D слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
25.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  CS583D
Тип:  вибрационен валјак за земја
Година на производство:  2001
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  21.6.2024
Machineryline ID:  QR40148
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar CS563D 27.000 € Вибрационен валјак за земја 2001 Полска, Lubartów
Rammax RW1504 2.198 € Вибрационен валјак за земја 2001 800 мм Полска, Zdzieszowice
BOMAG BW216 D-3 33.000 € Вибрационен валјак за земја 2000 6120 м/ч Полска, Nakło n/Notecią
Caterpillar CS44 40.000 € Вибрационен валјак за земја 2012 3859 м/ч Полска, Gąbin