Вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D

PDF
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D слика 2
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D слика 3
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D слика 4
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D слика 5
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D слика 6
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D слика 7
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D слика 8
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D слика 9
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D слика 10
вибрационен валјак за земја Caterpillar CS563D слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
27.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  CS563D
Тип:  вибрационен валјак за земја
Година на производство:  2001
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  RN39389
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Rammax RW1504 2.199 € Вибрационен валјак за земја 2001 800 мм Полска, Zdzieszowice
Caterpillar CS64B 63.000 € Вибрационен валјак за земја 2016 Полска, Markowice
BOMAG BW216 D-3 33.000 € Вибрационен валјак за земја 2000 6120 м/ч Полска, Nakło n/Notecią
Caterpillar CS583E 41.500 € Вибрационен валјак за земја 2003 Романија, Bihor