Вибрационен валјак за земја BOMAG BW 219 DH

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BOMAG
Модел BW 219 DH
Тип вибрационен валјак за земја
Година на производство 01/2012
Работни часови 5500 м/ч
Локација Грција Athens/Lamia
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZL30738
Мотор
Сила 150 kW (204 кс)
Оски
Оски 1
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

HAMM H20i цена на барање Вибрационен валјак за земја 01/2014 2400 м/ч Грција, Athens/Lamia
BOMAG BW226 86.000 US$ Вибрационен валјак за земја 2012 4500 м/ч Украина, Ужгород
BOMAG BW 213-D4 62.700 € Вибрационен валјак за земја 2011 5320 м/ч Украина, Киев
BOMAG 225-3 23.000 US$ Вибрационен валјак за земја 06/2013 2800 м/ч Кина, shanghai
BOMAG BW 177 D5 47.700 € Вибрационен валјак за земја 2013-01-01 3095 м/ч Холандија, Haps
BOMAG BW 211 D-4 56.000 € Вибрационен валјак за земја 12/2011 2180 м/ч Германија, Lübeck