Вентил мотора Liebherr Tappet Push Rod 9267042 за багер Liebherr

PDF
вентил мотора Liebherr Tappet Push Rod 9267042 за багер Liebherr
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  вентил мотора
Број на дел:  8000478
Каталошки број на оригиналот:  9267042
Локација:  Холандија Ede
Датум на објавување:  6.6.2024
Каталошки број на продавачот:  8000478
Опис
Марка на мотор:  Liebherr
Модел на мотор:  D9306T/D9306TB/D9306TI/D9308T/D9308TI
Мотор
Марка:  Liebherr D9306T/D9306TB/D9306TI/D9308T/D9308TI
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи