Вентил мотора Liebherr 9274435 за багер Liebherr D9406TI/D9406TIE/D9408T/D9408TI/D9408TIE

PDF
вентил мотора Liebherr 9274435 за багер Liebherr D9406TI/D9406TIE/D9408T/D9408TI/D9408TIE
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  вентил мотора
Број на дел:  8000477
Каталошки број на оригиналот:  9274435
Локација:  Холандија Ede
Датум на објавување:  6.6.2024
Каталошки број на продавачот:  8000477
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи