Вентил мотора LIEBHERR Valve Lifter (10443149) за багер LIEBHERR D834 A7/D836 A7

PDF
вентил мотора LIEBHERR Valve Lifter (10443149) за багер LIEBHERR D834 A7/D836 A7
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип вентил мотора
Број на дел 8000583
Каталошки број на оригиналот 10443149
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000583
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи