Вентил мотора LIEBHERR Tappet Push Rod (9274435) за багер LIEBHERR

PDF
вентил мотора LIEBHERR Tappet Push Rod (9274435) за багер LIEBHERR
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип вентил мотора
Број на дел 8000477
Каталошки број на оригиналот 9274435
Локација Холандија Ede
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 8000477
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D9406TI/D9406TIE/D9408T/D9408TI/D9408TIE
Мотор
Марка Liebherr D9406TI/D9406TIE/D9408T/D9408TI/D9408TIE
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи