Вентил мотора LIEBHERR Tappet Push Rod (9177475) за багер LIEBHERR

PDF
вентил мотора LIEBHERR Tappet Push Rod (9177475) за багер LIEBHERR
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип вентил мотора
Број на дел 8000019
Каталошки број на оригиналот 9177475
Локација Холандија Ede
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 8000019
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D904NA/D904T/D904TB
Мотор
Марка Liebherr D904NA/D904T/D904TB
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Руски
LIEBHERR D904NA/D904T/D904TB/D906NA/D906T/D906TB/D906TI/D914T/D914TI/D916T/D916TI/D926TI
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи