Вентил мотора LIEBHERR Tappet Push (9079131) за багер LIEBHERR D934/D934L

PDF
вентил мотора LIEBHERR Tappet Push (9079131) за багер LIEBHERR D934/D934L
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип вентил мотора
Број на дел 8000154
Каталошки број на оригиналот 9079131
Локација Холандија Ede
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 8000154
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи