Вентилатор за ладење за автодигалка GROVE RT60S RT LENTA

PDF
PDF
300 €
Контактирајте го продавачот
Тип вентилатор за ладење
Локација Шпанија Sant Pere Molanta, Barcelona
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 5485789768
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
Observaciones: Radiador de agua Medidas ancho 66 cm alto 80 cm procedencia Grove RT 20 toneladas Az- 319
Vehículo - Bastidor: 37956
Vehículo - Anio: 1987
Vehículo - Marca: GROVE
Vehículo - Modelo: RT60S
Vehículo - Version: RT LENTA
Vehículo - Color: AMARILLA
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи