Вентилациска опрема SODECA CMR-2271-4T

PDF
вентилациска опрема SODECA CMR-2271-4T
вентилациска опрема SODECA CMR-2271-4T
вентилациска опрема SODECA CMR-2271-4T слика 2
вентилациска опрема SODECA CMR-2271-4T слика 3
вентилациска опрема SODECA CMR-2271-4T слика 4
вентилациска опрема SODECA CMR-2271-4T слика 5
вентилациска опрема SODECA CMR-2271-4T слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  вентилациска опрема
Година на производство:  2015
Локација:  Шпанија Barcelona
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  C13111
Опис
Вкупни димензии:  1.4 м × 1.4 м × 2 м
Мотор
Сила:  20.41 кс (15 kW)
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Вентилациска опрема SODECA CMR-2271-4T

Шпански
Ventilador industrial ATEX fabricado por SODECA, modelo CMR-2271-4T, con una potencia de 15 kW.
marcaso: SODECA
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Femia S22 цена на барање Вентилациска опрема Шпанија
Campana extractora цена на барање Вентилациска опрема Шпанија, La Hoya
Airtech MFE 28 1.000 € Вентилациска опрема 2015 Холандија, Schijndel
Aerzen GMA 15.12 цена на барање Вентилациска опрема 2015 0.6 бар Холандија, Barneveld