Валјак за асфалт Hamm HD 12 VV

PDF
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 2
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 3
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 4
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 5
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 6
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 7
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 8
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 9
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 10
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 11
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 12
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 13
валјак за асфалт Hamm HD 12 VV слика 14
Заинтересирани сте за огласот?
1/14
PDF
17.100 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hamm
Модел:  HD 12 VV
Тип:  валјак за асфалт
Година на производство:  2017
Работни часови:  630 м/ч
Нето тежина:  2695 кг
Локација:  Словенија Gomilsko
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  KN39367
Опис
Вкупни димензии:  2.53 м × 1.31 м × 2.47 м
Мотор
Марка:  Kubota
Сила:  22.88 kW (31.13 кс)
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Валјак за асфалт Hamm HD 12 VV

Англиски
Roller width: 120cm
Car brand: HAMM
Type of roller: Tandem roller
lights
wetting
vibration frnt and back
possible test before buy
top condition
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hamm HD12VV 15.700 € Валјак за асфалт 2017 799 м/ч Белгија, Lummen
Hamm HD 10C VV 16.700 € Валјак за асфалт 2018 1757 м/ч Холандија, Haps
Hamm HD 12 VV 14.400 € Валјак за асфалт 2017 1260 м/ч Холандија, Haps
Hamm HD12 VV 15.480 € Валјак за асфалт 2016 1255 м/ч Полска, Niepołomice
Hamm HD 12 VV 18.900 € Валјак за асфалт 2018 465 м/ч Холандија, Haps