Валјак за асфалт HAMM HD90

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/19
PDF
58.000 US$
≈ 51.470 €
Контактирајте го продавачот
Марка HAMM
Модел HD90
Тип валјак за асфалт
Година на производство 2012
Локација Украина
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID AZ26491
Мотор
Марка Deutz
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Руски
B наличии!С Англии!С НДС.В отличном состоянии!На Украине не работал!
B наявності! З Англії! З НДС.В відмінному стані! На Україні не працював!
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
валјак за асфалт HAMM HD110 HAMM HD110 54.000 € Валјак за асфалт 2011 900 л Украина, Житомир
валјак за асфалт HAMM HD120 HAMM HD120 66.000 € Валјак за асфалт 2013 100 kW Украина, Житомир
валјак за асфалт HAMM HD090V HAMM HD090V 41.330 € Валјак за асфалт 2009 5749 м/ч Украина, Житомир
валјак за асфалт HAMM HD12 HAMM HD12 цена на барање Валјак за асфалт 2014 850 м/ч Украина, Львів
валјак за асфалт HAMM HD+ 90i VV-S HAMM HD+ 90i VV-S 68.000 € Валјак за асфалт 2013 2576 м/ч Украина, с. Софіївська Борщагівка
валјак за асфалт HAMM HD090V HAMM HD090V 41.330 € Валјак за асфалт 2009 5805 м/ч Украина, Житомир