Валјак за асфалт DYNAPAC CC421

PDF
PDF
18.000 US$
Нето цена
≈ 15.790 €
Контактирајте го продавачот
Марка DYNAPAC
Модел CC421
Тип валјак за асфалт
Година на производство 2009
Нето тежина 14000 кг
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID EU13310
Опис
Вкупни димензии 2.5 м × 1.2 м × 1.75 м
Мотор
Сила 92 kW (125.17 кс)
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Англиски
1)Service
Pick you up from the airport
Book hotel for you
Guide you to visit Shanghai

2)Conditions and Shipment
Used but in good working condition
No oil leaking.
No heavy smoking.
Well serviced and maintained.
Be ready to work.
Price: Negotiable
Locate in shanghai China
Package: In bulk or by container
Deliver in 1-7 days after confirmation
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
валјак за асфалт DYNAPAC CC211 DYNAPAC CC211 19.200 US$ Валјак за асфалт 05/2009 3100 м/ч Кина, Shanghai
валјак за асфалт DYNAPAC CC421 DYNAPAC CC421 23.800 US$ Валјак за асфалт 2009 6500 м/ч Кина, Shanghai
валјак за асфалт DYNAPAC CA251D DYNAPAC CA251D 14.000 US$ Валјак за асфалт 06/2010 3100 м/ч Кина, Shanghai
валјак за асфалт DYNAPAC CA30D DYNAPAC CA30D 16.500 US$ Валјак за асфалт 01/2008 Кина, Shanghai
валјак за асфалт DYNAPAC CC211 DYNAPAC CC211 15.500 US$ Валјак за асфалт 2012 Кина, Shanghai
валјак за асфалт DYNAPAC CC522 DYNAPAC CC522 20.000 US$ Валјак за асфалт 2010 93 kW Кина, Shanghai