Валјак за асфалт DYNAPAC

PDF
PDF
18.000 US$
≈ 15.880 €
Контактирајте го продавачот
Марка DYNAPAC
Тип валјак за асфалт
Година на производство 01/2017
Прва регистрација 2017-04
Работни часови 900 м/ч
Нето тежина 10500 кг
Локација Кина
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот WZ-2021111806
Опис
Вкупни димензии 5.82 м × 2.38 м × 3.1 м
Каросерија
Кутија за алат
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Техничкиот преглед важи до 2026-06
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Англиски
SPECIFICATION:
Machine Runs & Works Great
100% Work Ready
Regularly maintained and serviced 
Excellent Working ConditionIf any details and questions about the machine , you can contact with me at any time as following:

Website: покажи контакти

Contact Person: Leo

Whats App / We chat: покажи контакти

Mobile: покажи контакти (Imo /покажи контакти / skype)<покажи контакти />
Email: покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
валјак за асфалт DYNAPAC CA251D DYNAPAC CA251D 18.000 US$ Валјак за асфалт 02/2017 900 м/ч Кина
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CC421 DYNAPAC CC421 20.000 US$ Вибрационен валјак за земја 03/2017 800 м/ч Кина
валјак за асфалт DYNAPAC CA251D DYNAPAC CA251D 17.000 US$ Валјак за асфалт 02/2017 900 м/ч Кина
валјак за асфалт DYNAPAC CA30D DYNAPAC CA30D 15.000 US$ Валјак за асфалт 02/2017 900 м/ч Кина
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA251D DYNAPAC CA251D 15.000 US$ Вибрационен валјак за земја 03/2017 900 м/ч Кина
вибрационен валјак за земја DYNAPAC CA301D DYNAPAC CA301D 15.000 US$ Вибрационен валјак за земја 03/2017 900 м/ч Кина