Огласот Валјак за асфалт Caterpillar CD54 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
валјак за асфалт Caterpillar CS-583D Caterpillar CS-583D 28.000 US$ Валјак за асфалт 09/2015 2000 м/ч Сенегал, Dakar
валјак за асфалт Caterpillar 826G Caterpillar 826G 32.000 US$ Валјак за асфалт 01/2013 2500 м/ч Кина, Shanghai
валјак за асфалт Caterpillar CS-683E Caterpillar CS-683E 20.000 US$ Валјак за асфалт 06/2014 2000 м/ч Јужна Африка, Durban North
валјак за асфалт Caterpillar CS76 Caterpillar CS76 35.500 US$ Валјак за асфалт 08/2016 2000 м/ч САД, Los Angeles
валјак за асфалт Caterpillar CB 434 D Caterpillar CB 434 D 35.000 US$ Валјак за асфалт 2007 4060 м/ч Азербејџан, Baku
валјак за асфалт Caterpillar CD54
Продадено
валјак за асфалт Caterpillar CD54
валјак за асфалт Caterpillar CD54 слика 2
валјак за асфалт Caterpillar CD54 слика 3
валјак за асфалт Caterpillar CD54 слика 4
валјак за асфалт Caterpillar CD54 слика 5
валјак за асфалт Caterpillar CD54 слика 6
валјак за асфалт Caterpillar CD54 слика 7
валјак за асфалт Caterpillar CD54 слика 8
валјак за асфалт Caterpillar CD54 слика 9
валјак за асфалт Caterpillar CD54 слика 10
1/10
Марка Caterpillar
Модел CD54
Тип валјак за асфалт
Работни часови 3465 м/ч
Нето тежина 9500 кг
Локација Словачка Levice
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZT31431
Мотор
Сила 74.5 kW (101.36 кс)
Кабина
Клима уред
Контрола на клима
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Валјак за асфалт Caterpillar CD54

Словачки
Ročník: /2010
Ďalšia výbava
CATERPILLAR CD54 vibračný valec
r.v. 2010
3465 MTH
váha 9500kg
výkon 74,5 kw
oba valce vibračné a natáčacie
cena: 29900€ + DPH