Валјак за асфалт Caterpillar 826G

PDF
PDF
15.000 US$
≈ 14.160 €
Контактирајте го продавачот
Марка Caterpillar
Модел 826G
Тип валјак за асфалт
Година на производство 04/2015
Прва регистрација 2015-09-16
Работни часови 2000 м/ч
Локација Перу Callao
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID QN30505
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Гаранција: 1 месец
Дополнителни информации
Боја златен

Дополнителни информации — Валјак за асфалт Caterpillar 826G

Англиски
BEST PRICE AND GOOD CONDITION USED ROAD ROLLER.WELCOME TO CONTACT WITH US.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar CB24B 18.000 US$ Валјак за асфалт 07/2014 2000 м/ч Кина, Shanghai
Caterpillar CS-583D 28.000 US$ Валјак за асфалт 09/2015 2000 м/ч Сенегал, Dakar
Caterpillar CS76 35.500 US$ Валјак за асфалт 08/2016 2000 м/ч САД, Los Angeles
Caterpillar CS56 49.500 US$ Валјак за асфалт 07/2016 2000 м/ч Јужна Африка, Durban North
Caterpillar CS-683E 20.000 US$ Валјак за асфалт 06/2014 2000 м/ч Јужна Африка, Durban North
Caterpillar CB534D 21.000 US$ Валјак за асфалт 09/2014 2000 м/ч Брегот на Слоновата Коска, Abidjan