Вакуум багер Guzzler 2432

PDF
вакуум багер Guzzler 2432
вакуум багер Guzzler 2432
вакуум багер Guzzler 2432 слика 2
вакуум багер Guzzler 2432 слика 3
вакуум багер Guzzler 2432 слика 4
вакуум багер Guzzler 2432 слика 5
вакуум багер Guzzler 2432 слика 6
вакуум багер Guzzler 2432 слика 7
вакуум багер Guzzler 2432 слика 8
вакуум багер Guzzler 2432 слика 9
вакуум багер Guzzler 2432 слика 10
вакуум багер Guzzler 2432 слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
35.000 US$
Нето цена
≈ 32.750 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Guzzler
Модел:  2432
Тип:  вакуум багер
Година на производство:  1994
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  10381
Цистерна
Број на прегради:  15
Мотор
Марка:  Cummins CUMMINS L10 DE 300 HP A DIESEL
Гориво:  дизел
Менувач
Тип:  автоматски
Оски
Оски:  3
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  1HTGLAUT7RH599609

Дополнителни информации — Вакуум багер Guzzler 2432

Шпански
MANGUERA DE SUCCION DE 8 PULGADAS
CON CONTROL REMOTO
BOMBA MARCA MYERS MODELO DP28-120PE(28GPM @ 3,000PSI)
SOPLADOR MARCA DRESSER RANGO DE FLUJO 4460 CFM
PRESION MAXIMA 15 PSI
2,250 RPM
TANQUE DE 17 YD CUBICAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи