Утоварна лопата Verachtert CW10 40 cm

PDF
утоварна лопата Verachtert CW10 40 cm
утоварна лопата Verachtert CW10 40 cm
утоварна лопата Verachtert CW10 40 cm слика 2
утоварна лопата Verachtert CW10 40 cm слика 3
утоварна лопата Verachtert CW10 40 cm слика 4
утоварна лопата Verachtert CW10 40 cm слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
750 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Verachtert
Модел:  CW10 40 cm
Тип:  утоварна лопата
Локација:  Белгија Lontzen
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  475 - GO340
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Утоварна лопата Verachtert CW10 40 cm

Француски
cw10- pour mini pelle
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Verachtert CW30 2.000 € Утоварна лопата Белгија, Lontzen
Morin M3 750 € Утоварна лопата Белгија, Lontzen
Morin M4 750 € Утоварна лопата Белгија, Lontzen