Нови утоварна лопата CATERPILLAR M315D NEW BUCKET

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
2.150 €
Нето цена
2.601,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел M315D NEW BUCKET
Тип утоварна лопата
Прва регистрација 2021-01-01
Локација Холандија Venlo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 900975
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Англиски
Field of application: Construction
Please contact Sales Department (покажи контакти, покажи контакти) for more information
Verwendungszweck: Bauwesen
Wenden Sie sich an Sales Department (покажи контакти, покажи контакти), um weitere Informationen zu erhalten
Anvendelsesområde: Konstruktion
Kontakt Sales Department (покажи контакти, покажи контакти) for yderligere oplysninger
Ámbito de aplicación: Construcción
Póngase en contacto con Sales Department (покажи контакти, покажи контакти) para obtener más información
Domaine d'application: Construction
Veuillez contacter Sales Department (покажи контакти, покажи контакти) pour plus d'informations
New digging bucket 1.20 mtr wide suitable for Caterpillar M315D. Pin 70mm – stick 280 mm – hoh 440mm.

= Meer informatie =

Toepassingsgebied: Bouw
Neem voor meer informatie contact op met Sales Department (покажи контакти, покажи контакти)
Obszar zastosowania: Budownictwo
Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z Sales Department (покажи контакти, покажи контакти)
Область применения: Строительство
Свяжитесь с Sales Department (покажи контакти, покажи контакти) для получения дополнительной информации
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи