Усисно црево за воздух LIEBHERR (9881739) за багер LIEBHERR D924TE

PDF
усисно црево за воздух LIEBHERR (9881739) за багер LIEBHERR D924TE
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип усисно црево за воздух
Број на дел 8000203
Каталошки број на оригиналот 9881739
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000203
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи