Уривање багер Caterpillar 330BL UHD

PDF
уривање багер Caterpillar 330BL UHD
уривање багер Caterpillar 330BL UHD
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 2
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 3
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 4
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 5
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 6
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 7
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 8
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 9
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 10
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 11
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 12
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 13
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 14
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 15
уривање багер Caterpillar 330BL UHD слика 16
Заинтересирани сте за огласот?
1/16
PDF
44.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  330BL UHD
Тип:  уривање багер
Година на производство:  2000
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  RW39550
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 365 B L 185.000 € Уривање багер 2002 10500 м/ч Франција, ANOULD
Caterpillar B330 90.000 € Уривање багер 2002 19000 м/ч Франција, Saint-Priest