Управувачка единица Liebherr GLD-2EPS за натоварувач со тркала

PDF
управувачка единица Liebherr GLD-2EPS за натоварувач со тркала
управувачка единица Liebherr GLD-2EPS за натоварувач со тркала
управувачка единица Liebherr GLD-2EPS за натоварувач со тркала слика 2
управувачка единица Liebherr GLD-2EPS за натоварувач со тркала слика 3
управувачка единица Liebherr GLD-2EPS за натоварувач со тркала слика 4
управувачка единица Liebherr GLD-2EPS за натоварувач со тркала слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
1.200 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  управувачка единица
Локација:  Романија Brasov
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  DV17388
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи