Тркало Maxam zwaarlast wielen

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип тркало
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот N5284
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Zo goed als nieuwe maxam wielen
Slechts eenmalig gebruikt in proefopstelling
Worden ook gebruikt onder heftrucks
Maximaal 2920 kg per wiel tot 25km/h
646mm hoog
163mm breed
Compleet op 6 gaats velg, andere velgen in overleg mogelijk.
 
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
тркало Uniroyal band Uniroyal band цена на барање Тркало 10.50 R 20.00 Холандија, Goudriaan
тркало Kraanband - wiel Kraanband - wiel цена на барање Тркало 750 R 22.50 Холандија, Goudriaan
тркало Goodyear banden Goodyear banden цена на барање Тркало 16.90 R 35.00 Холандија, Goudriaan
тркало super singles Super singles цена на барање Тркало 385/65 R 22.50 Холандија, Goudriaan