ATS Norway AS
ATS Norway AS
Во продажба: 526 огласа
4 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 526 огласа
Продавач на Machineryline: 4 години

Транспортер со лента KEESTRACK

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/19
PDF
19.960 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка KEESTRACK
Тип транспортер со лента
Локација Норвешка HEIMDAL
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 11228
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Description
Keestrack conveyor belt with undercarriage for sale
Ready for delivery
Works as it should
This ad may contain incorrect information
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи