Транспортер со лента BANDA TRANSPORTADORA

PDF
транспортер со лента BANDA TRANSPORTADORA
транспортер со лента BANDA TRANSPORTADORA
транспортер со лента BANDA TRANSPORTADORA слика 2
транспортер со лента BANDA TRANSPORTADORA слика 3
транспортер со лента BANDA TRANSPORTADORA слика 4
транспортер со лента BANDA TRANSPORTADORA слика 5
транспортер со лента BANDA TRANSPORTADORA слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
800 US$
Нето цена
≈ 748,50 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  транспортер со лента
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  4358
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Транспортер со лента BANDA TRANSPORTADORA

Шпански
BANDA DE TRANSPORTADORA 10X24 FT
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

KIMCO KC1870S 29.500 US$ Транспортер со лента 2006 Мексико, Chihuahua
NNP Stainless conveyor цена на барање Транспортер со лента Обединето Кралство