Товарач гасеничар CATERPILLAR 963K

PDF
товарач гасеничар CATERPILLAR 963K
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел 963K
Тип товарач гасеничар
Година на производство 2020
Работни часови 1266 м/ч
Локација Франција Moissy
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот LBL01178
Состојба
Состојба половни
Свяжитесь с нашим русскоговорящим представителем: +33631744252 Сергей
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
товарач гасеничар CATERPILLAR 943 CATERPILLAR 943 16.000 € Товарач гасеничар 1989 200 м/ч Франција, Lyon
товарач гасеничар CATERPILLAR 963K CATERPILLAR 963K 159.200 € Товарач гасеничар 2016 4334 м/ч Франција, Paris
товарач гасеничар CATERPILLAR 963K CATERPILLAR 963K 135.000 € Товарач гасеничар 2016 6515 м/ч Франција, BON-ENCONTRE
товарач гасеничар CATERPILLAR 973D CATERPILLAR 973D цена на барање Товарач гасеничар 05/2018 2000 м/ч Кина, Hanghzou, Zhejiang
товарач гасеничар CATERPILLAR 963D CATERPILLAR 963D цена на барање Товарач гасеничар Франција, BOE