Нови тилтротатор Pladdet kantelstuk cw10

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Pladdet
Модел kantelstuk cw10
Тип тилтротатор
Нето тежина 170 кг
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот N5135
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Холандски
Nieuw kantelstuk
CW 10 ophanging
Hydraulische snelwissel, dubbelwerkend
Max 250 Bar 20L
Eigen gewicht 170 KG
425mm hoog pen-pen
45 graden kantelbaar naar links en rechts
Geschikt voor 4,5 tot 12 tons machine
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
тилтротатор LIEBHERR LIEBHERR цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
тилтротатор LIEBHERR Cylinder LIEBHERR Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
тилтротатор LIEBHERR Cylinder LIEBHERR Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
тилтротатор LIEBHERR Cylinder LIEBHERR Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
тилтротатор LIEBHERR Cylinder LIEBHERR Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
тилтротатор LIEBHERR Cylinder LIEBHERR Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede