Тилтротатор Beco CW30

PDF
тилтротатор Beco CW30
тилтротатор Beco CW30
тилтротатор Beco CW30 слика 2
тилтротатор Beco CW30 слика 3
тилтротатор Beco CW30 слика 4
тилтротатор Beco CW30 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
4.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Beco
Модел:  CW30
Тип:  тилтротатор
Локација:  Холандија Cuijk
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  NB35430
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Тилтротатор Beco CW30

Англиски
CW30 Powertilt
Brand: Beco
for a 21-30 tons machine
(no.je14807230523.bec)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Arden CW30 3.490 € Тилтротатор Холандија, Cuijk
Liebherr цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
Liebherr Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
Liebherr Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
Liebherr Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede