Тилтротатор Arden CW30

PDF
тилтротатор Arden CW30
тилтротатор Arden CW30
тилтротатор Arden CW30 слика 2
тилтротатор Arden CW30 слика 3
тилтротатор Arden CW30 слика 4
тилтротатор Arden CW30 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
3.490 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Arden
Модел:  CW30
Тип:  тилтротатор
Локација:  Холандија Cuijk
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  VB35430
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Тилтротатор Arden CW30

Англиски
CW30 Powertilt mechanical
Brand: Arden
(no.je03207230522.bec)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Beco CW30 4.900 € Тилтротатор Холандија, Cuijk
Liebherr цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
Liebherr Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
Liebherr Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
Liebherr Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede
Liebherr Cylinder цена на барање Тилтротатор Холандија, Ede