Machineryline » Половни опреми » Половни опреми за градежни машиниКорпи за багерКорпи за натоварувачВилушкиХидраулични чеканиУтоварни лопатиПлуги за чистење снегЕдношински дигалкиЧетки за метењеХидраулични ножициРалнициПоткопувачиПресејувачки кофиПозиционери за вилушкариПредни фрези за асфалтПротивтежи за подвижна дигалка » Половни бетонски калапиКорпи за багерКорпи за натоварувачХидраулични чеканиУтоварни лопатиЕдношински дигалкиХидраулични ножициРалнициПоткопувачиПресејувачки кофиПредни фрези за асфалтПротивтежи за подвижна дигалкаКорпи за мини багерКорпи дробилкиТилтротаториКофи за мешање бетон » Половни тетраподиКалапи за бетонски блоковиКорпи за багерКорпи за натоварувачВилушкиХидраулични чеканиУтоварни лопатиПлуги за чистење снегЕдношински дигалкиЧетки за метењеХидраулични ножициРалнициПоткопувачиПресејувачки кофиПозиционери за вилушкариПредни фрези за асфалт » Тетрапод Betonblokken

Тетрапод Betonblokken

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип тетрапод
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот N2880
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
(anti) aanrijblokken 6 x - Road Blocks
2 blokken 1200*800*700 mm, ca 1100 kg
4 blokken 1200*1200*700mm, ca 1600 kg
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи