Телескопски натоварувач MERLO P34.7 Plus Turbo Farmer

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/14
PDF
27.020 €
22.500 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка MERLO
Тип телескопски натоварувач
Година на производство 2011
Работни часови 4772 м/ч
Локација Обединето Кралство SLINGSBY
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XA26593
Мотор
Марка Deutz
Сила 100 кс (73.5 kW)
Оски
Оски 2
Големина на гуми 405/70/24
Состојба на гумите 25 %
Кабина
Авто греач
Пневматски седишта
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Joystick Control C/w Hydraulic Locking Pin + 3rd Service
2 Speed Hydrostatic Transmission
2/4 Crab Steer
Deutz 100hp Turbo Engine
405/70/24 Tyre`s 25%. покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
телескопски натоварувач MERLO P34.10-PLUS MERLO P34.10-PLUS 29.000 € Телескопски натоварувач 2012 8000 м/ч Италија, Roma
телескопски натоварувач MERLO P 34.7 Top MERLO P 34.7 Top 25.500 € Телескопски натоварувач 2009 2700 м/ч Романија, Bihor
телескопски натоварувач MERLO TF42.7-156 MERLO TF42.7-156 49.240 € Телескопски натоварувач 2016 5080 м/ч Обединето Кралство, Ballyclare
телескопски натоварувач MERLO P 60.10 MERLO P 60.10 29.000 € Телескопски натоварувач 2009 6900 м/ч Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
телескопски натоварувач JCB 536-70 agri super JCB 536-70 agri super цена на барање Телескопски натоварувач 2012 9858 м/ч Обединето Кралство, Bodenham
телескопски натоварувач MERLO P38.13 MERLO P38.13 27.800 € Телескопски натоварувач 2008 4946 м/ч Италија, Nola (NA)