Телескопски натоварувач на тркала Claas scorpion 7044

PDF
PDF
59.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка Claas
Модел scorpion 7044
Тип телескопски натоварувач на тркала
Локација Франција Fr-62136 Richebourg
Датум на објавување сеп 21, 2023
Каталошки број на продавачот 46618-IKPY4BN
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач на тркала Claas scorpion 7044

Германски
Tragkraft: 4000, Hubhöhe: 700
________
Commentaires détaillés (EQUIP) : SANS CLIMATISATION / SANS OUTILS / SUSPENSION FLECHE /VENTILATEUR REVERSIBLE/ ATTELAGE AR AUTOMATIQUE / TETE MANITOU MANUELLE / DISPO DECEMBRE 2023;Premiere main : Oui
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Claas scorpion 7044 59.000 € Телескопски натоварувач на тркала Франција, Fr-62136 Richebourg
JCB 536-70 agrisuper 55.000 € Телескопски натоварувач на тркала Франција, Fr-62136 Richebourg
Manitou mlt 635 48.500 € Телескопски натоварувач на тркала Франција, Fr-76270 Esclavelles
Caterpillar th 408 d 49.000 € Телескопски натоварувач на тркала Франција, Fr-62136 Richebourg
Merlo tf35-7-115-cs 46.125 € Телескопски натоварувач на тркала Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize