Телескопски натоварувач на тркала Claas scorpion 6035

PDF
PDF
60.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка Claas
Модел scorpion 6035
Тип телескопски натоварувач на тркала
Локација Франција Fr-62136 Richebourg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 46618-T3ILTR2
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач на тркала Claas scorpion 6035

Германски
Zustand-Bereifung (v): 70, Zustand-Bereifung (h): 70, Betriebsstunden: 2700, Tragkraft: 3000, Hubhöhe: 600
________
Commentaires detailles (EQUIP) : ROUES 460 70R24 30% / SUSPENSION FLECHE / SANS CLIMATISATION / VENTILATEUR REVERSIBLE / SANS OUTILS/ 3,5 TONNES 6 METRES / ATTELAGE MANITOU / DISPO MA;Premiere main : Oui;;Hubhöhe 6 m,;Hubkraft 3 t
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Claas scorpion 7044 59.000 € Телескопски натоварувач на тркала Франција, Fr-62136 Richebourg
Claas scorpion 7044 59.000 € Телескопски натоварувач на тркала Франција, Fr-62136 Richebourg
Claas scorpion 7044 59.000 € Телескопски натоварувач на тркала Франција, Fr-62136 Richebourg
JCB 536-70 agrisuper 55.000 € Телескопски натоварувач на тркала Франција, Fr-62136 Richebourg
Liebherr t41-7s 62.000 € Телескопски натоварувач на тркала Франција, Fr-03800 Saulzet
Manitou mlt 635 48.500 € Телескопски натоварувач на тркала Франција, Fr-76270 Esclavelles