Можеби ќе ве интересира
Затвори
CATERPILLAR ep18nt
CATERPILLAR ep18nt
10.800 €
HYSTER h3.00ft
HYSTER h3.00ft
10.900 €
HYSTER h3.00ft
HYSTER h3.00ft
11.600 €
JUNGHEINRICH dfg425s
JUNGHEINRICH dfg425s
12.800 €
CATERPILLAR gp45k
CATERPILLAR gp45k
14.500 €
NISSAN egh02a30u
NISSAN egh02a30u
8.600 €

Телескопски натоварувач на тркала CROWN sc5320 1,3

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
10.800 €
Контактирајте го продавачот
Марка CROWN
Модел sc5320 1,3
Тип телескопски натоварувач на тркала
Прва регистрација 2012-08-08
Локација Франција Fr-60300 Senlis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 46618-MSJT68C
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
avec PPS neufs,4 voies hydrauliques : 4 voies hydrauliques,4 voies hydrauliques : Déplacement latéral,Déplacement latéral : 4 voies hydrauliques,Déplacement latéral : Déplacement latéral,Électrique : Électrique,Nombre de roues : 3,Numéro de série : 9A185767,Plein souple : Plein souple,Très bon état : Très bon état,Triplex : Triplex,,Arbeitsstunde 2839 Stunden,,Hubkraft (T) 1300 t,,Hubhöhe 4755
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
телескопски натоварувач на тркала CATERPILLAR ep18nt CATERPILLAR ep18nt 10.800 € Телескопски натоварувач на тркала 2008-08-08 Франција, Fr-60300 Senlis
телескопски натоварувач на тркала HYSTER h3.00ft HYSTER h3.00ft 10.900 € Телескопски натоварувач на тркала 2007-08-08 Франција, Fr-60300 Senlis
телескопски натоварувач на тркала HYSTER h3.00ft HYSTER h3.00ft 11.600 € Телескопски натоварувач на тркала 2006-08-08 Франција, Fr-60300 Senlis
телескопски натоварувач на тркала JUNGHEINRICH dfg425s JUNGHEINRICH dfg425s 12.800 € Телескопски натоварувач на тркала 2011-08-08 Франција, Fr-60300 Senlis
телескопски натоварувач на тркала CATERPILLAR gp45k CATERPILLAR gp45k 14.500 € Телескопски натоварувач на тркала 2006-08-08 Франција, Fr-60300 Senlis
телескопски натоварувач на тркала NISSAN egh02a30u NISSAN egh02a30u 8.600 € Телескопски натоварувач на тркала 1992-08-08 Франција, Fr-60300 Senlis