Огласот Телескопска дигалка Omme 2600RD е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
телескопска дигалка Aichi SP21AJ Aichi SP21AJ 17.900 € Телескопска дигалка 10/2007 2500 м/ч Полска, Myszęcin
телескопска дигалка Genie 4252 Genie 4252 13.850 € Телескопска дигалка 2006 10000 м/ч Полска, Nowa Słupia
телескопска дигалка Genie S-65 Genie S-65 20.550 € Телескопска дигалка 2008 3500 м/ч Полска, Siedlce
телескопска дигалка Omme 2600RD
Продадено
1/1
Марка Omme
Модел 2600RD
Тип телескопска дигалка
Година на производство 2006
Носивост 200 кг
Нето тежина 3600 кг
Висина на подигање 26 м
Локација Полска Sochaczew
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID EW30697
Опис
Работна висина на подигање 26 м
Вкупни димензии 7.2 м × 1.1 м × 2 м
Каросерија
Кутија за алат
Мотор
Марка Kubota
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Телескопска дигалка Omme 2600RD

Полски
Na sprzedaż podnośnik koszowy OMME 2600RD:
- 2006;
- wysokość robocza 26m;
- udźwig 200kg;
- silnik Kubota diesel;
- waga 3600kg;
- wymiary transportowe: 7,2x1,1x2,0m.
Podnośnik w bardzo dobrym stanie, więcej informacji na telefon.