Телескопска дигалка JLG 800AJS

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/17
PDF
28.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка JLG
Модел 800AJS
Тип телескопска дигалка
Година на производство 2007
Работни часови 6746 м/ч
Носивост 230 кг
Нето тежина 15633 кг
Висина на подигање 26.38 м
Локација Шпанија Oviedo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот GAM-18860
Опис
Вкупни димензии 11.12 м × 2.49 м × 3 м
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 300106017
Боја црвен
Дополнителни информации
Шпански
Marcado CE
Esta plataforma articulada diésel Haulotte de 26 metros de altura de trabajo y capacidad de carga de 230 kg está preparada para ofrecer unos movimientos proporcionales
rápidos y simultáneos gracias a su tracción 4x4x4. Además ofrece un gran abanico de trabajo debido a al giro hidráulico de la cesta
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
телескопска дигалка JLG 800AJ JLG 800AJ 36.950 € Телескопска дигалка 2007 4248 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
телескопска дигалка JLG 800AJ JLG 800AJ 34.950 € Телескопска дигалка 2006 3665 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
телескопска дигалка JLG 460SJ JLG 460SJ 12.500 € Телескопска дигалка 2007 3858 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
телескопска дигалка JLG 860SJ JLG 860SJ 39.950 € Телескопска дигалка 2008 5006 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
телескопска дигалка JLG 860SJ JLG 860SJ 45.950 € Телескопска дигалка 2010 2450 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
телескопска дигалка JLG 860 SJ JLG 860 SJ 30.900 € Телескопска дигалка 2007-01-01 6300 м/ч Белгија, Sint Katelijne Waver