Телескопска дигалка HAULOTTE HA260PX

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
20.400 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка HAULOTTE
Модел HA260PX
Тип телескопска дигалка
Година на производство 2006
Работни часови 4011 м/ч
Нето тежина 15950 кг
Висина на подигање 26 м
Локација Шпанија Barcelona
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот EG-00005
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN AD113432
Боја црвен
Дополнителни информации
Шпански
Marcado CE
Tracción 4x4
Plataforma articulada diésel con altura de trabajo de 26 metros para llegar a los rincones más dificiles. Fabricada en el año 2005
esta plataforma dispone de tracción 4x4 y neumáticos todoterreno para trabajar ante cualquier situación
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
телескопска дигалка HAULOTTE H25 HAULOTTE H25 20.000 € Телескопска дигалка 2007 2400 м/ч Шпанија, Quintanar de la Orden
телескопска дигалка HAULOTTE HA20PX HAULOTTE HA20PX 13.900 € Телескопска дигалка 2005 4824 м/ч Шпанија, Barcelona
телескопска дигалка HAULOTTE H 23 TPK HAULOTTE H 23 TPK 15.000 € Телескопска дигалка 2005 4000 м/ч Шпанија, BENAVENTE -Zamora
телескопска дигалка HAULOTTE HA32PX HAULOTTE HA32PX 39.950 € Телескопска дигалка 2008 5283 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
телескопска дигалка HAULOTTE H 23 TPX HAULOTTE H 23 TPX 18.500 € Телескопска дигалка 2006-01-01 4829 м/ч Холандија, Wijchen
телескопска дигалка JLG 800AJS JLG 800AJS 28.000 € Телескопска дигалка 2007 6746 м/ч Шпанија, Oviedo