Телескопска дигалка HAULOTTE H21TX - V32076

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
11.950 €
Контактирајте го продавачот
Марка HAULOTTE
Модел H21TX - V32076
Тип телескопска дигалка
Година на производство 2008
Работни часови 7818 м/ч
Нето тежина 12950 кг
Дофат на стрела 17.2 м
Висина на подигање 20.8 м
Локација Белгија Waregem
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MF26608
Опис
Вкупни димензии 9.1 м × 2.48 м × 18.8 м
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
телескопска дигалка JLG 460SJ - V27504 JLG 460SJ - V27504 11.500 € Телескопска дигалка 2008 4351 м/ч Белгија, Waregem
телескопска дигалка HAULOTTE H 23 TPX HAULOTTE H 23 TPX 15.000 € Телескопска дигалка 2007-01-01 4263 м/ч Белгија, Waregem
телескопска дигалка HAULOTTE H 23 TPX HAULOTTE H 23 TPX цена на барање Телескопска дигалка 2011-01-01 3446 м/ч Белгија, Waregem
телескопска дигалка JLG 860SJ - V30649 JLG 860SJ - V30649 26.500 € Телескопска дигалка 2008 5968 м/ч Белгија, Waregem
телескопска дигалка JLG 460SJ - V26846 JLG 460SJ - V26846 14.950 € Телескопска дигалка 2007 4420 м/ч Белгија, Waregem