Сврзувачки елементи MOCOWANIE BŁOTNIKA за телескопски натоварувач JCB 536-60

PDF
сврзувачки елементи MOCOWANIE BŁOTNIKA за телескопски натоварувач JCB 536-60
1/1
PDF
55,17 €
Нето цена
250 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип сврзувачки елементи
Година на производство 2014
Локација Полска Annopol
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID FY27410
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
parts-category: karoseria
parts-type: nadwozie-i-oswietlenie
Witam mam do sprzedania
MOCOWANIE BŁOTNIKA
JCB 536-60
2014 ROK
zostało lewy tył i lewy przód
Cena za 1 szt
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!