Caterpillar M30X3.5X70 7Y5232 за багер

PDF
Caterpillar M30X3.5X70 7Y5232 за багер
Caterpillar M30X3.5X70 7Y5232 за багер
Caterpillar M30X3.5X70 7Y5232 за багер слика 2
Caterpillar M30X3.5X70 7Y5232 за багер слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  сврзувачки елементи
Број на дел:  7Y5232
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777009465-1
Состојба
Состојба:  нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи