Струг за метал L-5

PDF
струг за метал L-5
струг за метал L-5
струг за метал L-5 слика 2
струг за метал L-5 слика 3
струг за метал L-5 слика 4
струг за метал L-5 слика 5
струг за метал L-5 слика 6
струг за метал L-5 слика 7
струг за метал L-5 слика 8
струг за метал L-5 слика 9
струг за метал L-5 слика 10
струг за метал L-5 слика 11
струг за метал L-5 слика 12
струг за метал L-5 слика 13
струг за метал L-5 слика 14
струг за метал L-5 слика 15
струг за метал L-5 слика 16
струг за метал L-5 слика 17
струг за метал L-5 слика 18
Заинтересирани сте за огласот?
1/18
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  струг за метал
Локација:  Португалија Mozelos VFR
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  FW39365
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Струг за метал L-5

Португалски
TORNO MECÂNICO MOD. L-5
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

GOPPINGEN 8M цена на барање Струг за метал Португалија, Mozelos VFR
PERNIK C13 цена на барање Струг за метал Португалија, Mozelos VFR
FANUC цена на барање Струг за метал СБК Португалија, Mozelos VFR
CEGONHEIRA ERG-350 цена на барање Струг за метал Португалија, Mozelos VFR
FAT TUR-50 цена на барање Струг за метал Португалија, Mozelos VFR