Стрела на утоварувач Uitschuifbaar hijsjib CW 2/3

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип стрела на утоварувач
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 8095
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Uitschuifbaar hijsjib CW 2/3
   • Uitschuifbaar tot ca 3 meter
   • CW 2/3
   • Met haak
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
стрела на утоварувач JCB jib JCB jib цена на барање Стрела на утоварувач Холандија, Beringe
стрела на утоварувач Stabau S3 KR50 Stabau S3 KR50 1.500 € Стрела на утоварувач 2013 273 кг Холандија, Haaksbergen
стрела на утоварувач Hijsarm KM-1100 Hijsarm KM-1100 цена на барање Стрела на утоварувач Холандија, 's Hertogenbosch