Нови стрела на утоварувач Metal-Technik BIGBAG / EURO

PDF
нови стрела на утоварувач Metal-Technik BIGBAG / EURO
1/1
PDF
432 €
Контактирајте го продавачот
Тип стрела на утоварувач
Прва регистрација 2020-08-08
Локација Германија 95213 Münchberg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 13063-30397
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Германски
Metal Technik BIGBAG-Träger

Euroaufnahme
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
стрела на утоварувач Seith 60.32 H Seith 60.32 H цена на барање Стрела на утоварувач 1991 680 кг Германија, Crailsheim
стрела на утоварувач MANITOU P 4000 MANITOU P 4000 1.194 € Стрела на утоварувач 2010 80 кг Германија, Crailsheim
стрела на утоварувач MANITOU P 18T MANITOU P 18T цена на барање Стрела на утоварувач 2016 570 кг Германија, Crailsheim
стрела на утоварувач MAGNI P-1000 MAGNI P-1000 2.750 € Стрела на утоварувач 2018 230 кг Германија, Friedrichsdorf
стрела на утоварувач MANITOU P 12000 MANITOU P 12000 11.540 € Стрела на утоварувач 2009 12000 кг Германија, Crailsheim