Нови стрела на кран jip за автодигалка

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип стрела на кран
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 6484
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Холандски
Hijsjib om het bereik van de Bobcat te vergroten uitgevoerd met hijsketting.
werkhoogte 1 M 
jip
nieuwe hijsjip 1000 mm lang passend aan
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи