Стрела на багер Liebherr 9839951 за багер Liebherr A954B Li

PDF
стрела на багер Liebherr 9839951 за багер Liebherr A954B Li
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  стрела на багер
Број на дел:  1008673
Каталошки број на оригиналот:  9839951
Локација:  Холандија Ede
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  1008673
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!