Стрела на багер CATERPILLAR Front Shovel Set за багер CATERPILLAR 245D

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/45
PDF
34.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип стрела на багер
Година на производство 1992
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ET13803
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
running hours: UNUSED
Description
NEW/UNUSED COMPLETE ORIGINAL * CAT * FRONT SHOVEL SET
FOR CAT 245D
BUCKET 235cm WIDE (4V-5550)
BOOM WORKING LENGHT 3950mm (3V-1907)
STICK WORKING LENGHT 3350mm (3V-1760)
LINKAGE (3V-1844)6 x CYLINDERS
Total weight aproximatly 17500 Kg
May fit on other models CAT mining excavators
Fitting sizes on demand
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!